zdjecie 1233
zdjecie 1233

Hubert Nakielski pojedzie na Światowe Igrzyska Sportu

Pływanie 22 marca 2017 1 Komentarz

18 marca we Wrocławiu odbyły się zawody kwalifikacyjne ratowników do reprezentacji Polski na Światowe Igrzyska Sportu - The World Games. Zawodnicy o miejsce w kadrze walczyli w kilku konkurencjach. W zawodach z powodzeniem wystartował też Hubert Nakielski z WOPR-OS Ostrołęka.

Zawodnicy, którzy chcieli walczyć o miejsca w kadrze, rywalizowali w pięciu konkurencjach indywidualnych, które zostaną rozegrane na The World Games 2017 oraz w konkurencjach specjalnie przygotowanych przez trenerów kadry, które miały rozwiać wszelkie wątpliwości co do składu osobowego sztafet.

Podopieczny Dariusza Małkowskiego we wszystkich swoich startach ustanowił nowe rekordy życiowe i w rywalizacji ze starszymi zawodnikami plasował się w ścisłej czołówce. Hubert dzięki dobrym występom i dobremu przygotowaniu do zawodów uzyskał powołanie do siedmioosobowej Reprezentacji Polski na Światowe Igrzyska Sportu – The World Games 2017. Następnego dnia po zawodach odbył się pierwszy wspólny trening Reprezentacji Polski, która będzie reprezentowała Polskę na tej największej imprezie sportowej w naszym kraju w 2017 roku.

- Uzyskanie kwalifikacji i powołanie Huberta do Reprezentacji Polski na Światowe Igrzyska Sportu to kolejny sukces, który potwierdza że nasza wspólna praca na treningach idzie w dobrym kierunku. Nie można jednak spoczywać na laurach. Przed nami jeszcze dużo pracy, tym bardziej że mamy po drodze Letnie Mistrzostwa Polski, które zadecydują który z powołanych zawodników będzie startował a który będzie rezerwowym – zaznacza Dariusz Małkowski, trener WOPR-OS Ostrołęka.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
22:20, 22 marca 2017

sympatyk

Gratulacje dla zawodnika i trenera !!!Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.