Hubert Nakielski z medalami Akademickich Mistrzostw Polski

Pływanie 16 października 2020 1 Komentarz

Hubert Nakielski został złotym oraz srebrnym medalistą podczas Akademickich Mistrzostw Polski w pływaniu. Zawody odbyły się w dniach 9-11 października w Lublinie.

Srebrny medal ostrołęczanin reprezentujący PW Warszawa zdobył w wyścigu na 50 metrów stylem dowolnym - z czasem 22.53 s. Z kolei złoto uzyskał w sztafecie 4x50 m stylem dowolnym wraz z kolegami z uczelni. W wyścigu na 50 metrów "motylkiem" Nakielski zajął piąte miejsce z wynikiem 24.89 s. Do medalu zabrakło niewiele - jedynie 0,26 s!