Hubert Nakielski z nagrodą prezydenta Ostrołęki!

Inne 26 lutego 2019 2 Komentarze

Hubert Nakielski z WOPR-OS Ostrołęka odebrał dziś nagrodę prezydenta miasta Łukasza Kulika za wybitne osiągnięcia sportowe w 2018 roku. Nagroda jak najbardziej zasłużona, bo poparta znakomitymi wynikami!Nakielski z dumą reprezentuje WOPR-OS w Ostrołęce, jest podopiecznym trenera Dariusza Małkowskiego. W 2018 roku zdobył medale Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata. Dziś odebrał nagrodę prezydenta miasta.

- Chciałbym podziękować, że w tak godny sposób reprezentował Pan nasze miasto. Pokazuje Pan, że warto ciężko pracować i angażować się w swoją pasję. Korzystając z okazji, chcieliśmy podziękować i wręczyć nagrodę prezydenta miasta - powiedział Łukasz Kulik.

Sportowiec zabrał także głos podczas sesji.

- Chciałbym podziękować za nagrodę. Jest to uwieńczenie mojej całej pracy, bo tak naprawdę to 12 lat codziennego pływania. Jest to dla mnie bardzo miłe. Teraz aktualnie przygotowuję się do matury, przede mną są studia. Nie ukrywam, że staram się o studia w Stanach Zjednoczonych.Także jest to dla mnie gorący okres, staram się połączyć naukę i sport, nie jest to łatwe, a ta nagroda pomoże mi sprostać temu zadaniu - powiedział.

Wypada jedynie życzyć powodzenia i spełnienia marzeń, nie tylko sportowych!

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
19:58, 26 lutego 2019

Aga

BRAWO HUBERT!

ocena: -         zgłoś
...
07:58, 27 lutego 2019

Waldek

Brawo, gratulacje. Już dawno należała się nagroda od prezydenta.  

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.