I liga: Energa Pekpol zwycięża w pierwszym meczu ćwierćfinału I ligi [ZDJĘCIA]

Siatkówka 06 kwietnia 2013 Komentarzy

Siatkarze Energi Pekpolu Ostrołęka pokonali MKS Banimex Będzin 3:1 w pierwszym meczu ćwierćfinałowym I ligi mężczyzn. Podopieczni Andrzeja Dudźca prowadzą z przeciwnikami w rywalizacji do trzech zwycięstw. Kolejny mecz w niedzielę w hali im. Gołasia. Zobacz zdjęcia z meczu!

Ostrołęccy siatkarze słabo zaczęli sobotnie spotkanie. Podopieczni Andrzeja Dudźca byli wyraźnie spięci i to rywale objęli wysokie prowadzenie. Nie oddali go do końca i wygrali seta 22:25.

W pozostałych setach lepsi byli już biało-czerwoni. Maciej Krzywiecki i jego koledzy wykazali się wolą walki a mecz stojący na wysokim poziomie porwał do aktywnego dopingu kibiców jednej i drugiej drużyny. Energa Pekpol wygrał do 21, 22 i 22 oraz cały mecz 3:1.

Rywalizacja toczy się do trzech wygranych meczów. Energa Pekpol prowadzi 1:0. Stawką jest awans do półfinału I ligi i gra o medale.

Energa Pekpol Ostrołęka - MKS Banimex Będzin 3:1 (22:25, 25:21, 25:22, 25:22)

Energa Pekpol: Pietkiewicz, Krzywiecki, Król, Białek, Szczygielski, Stańczuk, Mihułka (libero)

MKS Banimex: D.Syguła, Sacharewicz, Przybyła, Wójtowicz, Tomczyk, Zborowski, Głód (libero) oraz M.Syguła, Zarankiewicz, Szczygieł, Soroka, Kantor.

Drugi mecz w niedzielę, 7 kwietnia, o godzinie 18.00 w hali im. Gołasia. Bilety w cenie 4 zł (ulgowy) i 8 zł (normalny) do nabycia od 16.30 w kasie hali.