zdjecie 8733
zdjecie 8733

I liga juniorek. Pewne zwycięstwo Nike Ostrołęka (tabela)

Siatkówka 11 grudnia 2020 0 Komentarzy

Juniorki OTPS Nike Ostrołęka mają za sobą kolejne udane spotkanie w I lidze mazowieckiej. W meczu z MOS Wola II Warszawa podopieczne Tomasza Pakieły były faworytkami i pewnie wygrały 3:0 (25:14, 25:14, 25:6).

Juniorki OTPS Nike Ostrołęka mają za sobą kolejne udane spotkanie w I lidze mazowieckiej. W meczu z MOS Wola II Warszawa podopieczne Tomasza Pakieły były faworytkami i pewnie wygrały 3:0 (25:14, 25:14, 25:6).

Przed meczem to nasz zespół był stawiany w roli faworyta i wywiązał się z tej roli w bardzo dobry sposób. Sporo młodszy zespół ze stolicy nie był w stanie nawiązać wyrównanej walki w żądnym z setów

- podsumował klub.

Skład Nike w tym meczu: Zuzanna Brewczyńska (kapitan), Alicja Lendzioszek, Aleksandra Jadczak, Sandra Zuśka, Wiktoria Sawicka, Iza Czerwonko, Klaudia Niedźwiecka (libero), Patrycja Parzych (libero), Natalia Dawid, Karolina Kośnik, Martyna Werpachowska, Aleksandra Ziarno.

Tabela I ligi mazowieckiej:

Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety -
1UKS Atena Warszawa133411358
2LTS Legionovia Legionowo I102910302
3MUKS Sparta Warszawa122793013
4UMKS MOS Wola Warszawa122072118
5OTPS Nike Ostrołęka121962219
6UMKS MOS Wola Warszawa II12831030
7LTS Legionovia Legionowo II1131530
8UKS Plas Warszawa1210336

 

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.