zdjecie 5759

I liga kadetów: UKS Olimp zakończył pierwszą część sezonu (tabela)

Siatkówka 20 grudnia 2020 0 Komentarzy

Kadeci UKS Olimp Ostrołęka zakończyli fazę zasadniczą w rozgrywkach I ligi mazowieckiej. Teraz czas na kolejne mecze, w których ostrołęccy siatkarze powalczą o utrzymanie w mazowieckiej elicie.

Kadeci UKS Olimp Ostrołęka zakończyli fazę zasadniczą w rozgrywkach I ligi mazowieckiej. Teraz czas na kolejne mecze, w których ostrołęccy siatkarze powalczą o utrzymanie w mazowieckiej elicie.

W ostatnim meczu fazy zasadniczej, który zdecydował o zajęciu 7. miejsca, ostrołęczanie przegrali z MOS Wola Warszawa 2:3 po bardzo emocjonującym meczu.

-  Choć weszliśmy bardzo dobrze w mecz i nie zapowiadało nic na taki wynik, to w kolejnych odsłonach zaczęliśmy popełniać sporo błędów i spotkanie zakończyło się przegraną. Przed nami runda play out, gdzie w dwumeczu spotkamy się z  1. miejscem II ligi - KPS Siedlce - relacjonuje klub.

Tabela rundy zasadniczej I ligi mazowieckiej kadetów:

Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety -
1KS Metro Warszawa1438134012
2UMKS MOS Wola Warszawa1435113811
3RCS Czarni Radom142793120
4MKS MDK Warszawa141862227
5KS Metro Warszawa II141562132
6UKS Plas Warszawa141441932
7UMKS MOS Wola II Warszawa II141141836
8UKS Olimp Ostrołęka141031837

fot. UKS Olimp Ostrołęka

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.