I liga mazowiecka: Trudne boje juniorów ostrołęckiego Pekpolu [ZDJĘCIA]

Siatkówka 14 listopada 2014 Komentarzy

Juniorzy Pekpolu Ostrołęka mają za sobą dwa kolejne ciężkie mecze w rozgrywkach I ligi mazowieckiej. Podopieczni Arkadiusza Piasty w ostatnim czasie ulegli w spotkaniach ligowych dwóm warszawskim zespołom.

Mecz z MKS MDK Warszawa, który został rozegrany 8 listopada w Ostrołęce, potrwał tylko trzy sety. Przyjezdni rozpoczęli mecz od zwycięstwa 25:15. Kolejna partia rozegrana została na przewagi, lecz szczęście ponownie sprzyjało stołecznym siatkarzom. W trzecim secie nadal toczyła się wyrównana walka, ale górą po raz trzeci z rzędu byli warszawianie i to oni mogli zapisać na swoim koncie punkty po zwycięstwie 3:0.

Zupełnie inny przebieg miał mecz z MOS Wola Warszawa - starcie z liderem I ligi mazowieckiej odbyło się 14 listopada. Gracze trenera Piasty świetnie rozpoczęli ten mecz, wygrywając pierwszego seta 26:24. Dwa kolejne sety były już rozgrywane wyraźnie pod dyktando przyjezdnych - wygrali oni różnicą odpowiednio czternastu i dziesięciu "oczek". Na ostatnią partię gospodarze poderwali się do walki, lecz nie zdołali doprowadzić do tie-breaka. MOS wygrał 3:1 i umocnił się na pozycji lidera.

Pekpol Ostrołęka - MDK Warszawa 0:3 (15:25, 24:26, 22:25)

Pekpol Ostrołęka - MOS Wola Warszawa 1:3 (26:24, 11:25, 15:25, 22:25)