I liga: Pewna wygrana Energi Pekpol w Krakowie!

Siatkówka 16 października 2013 Komentarzy

Siatkarze Energi Pekpol Ostrołęka pokonali AZS 100RK AGH Kraków 3:0 w wyjazdowym meczu 3. kolejki I ligi. Podopieczni Andrzeja Dudźca byli wyraźnie lepsi od rywala i zasłużenie zdobyli pod Wawelem trzy punkty.

Jedynie w drugim secie biało-czerwoni mieli problemy z gospodarzami, którzy odskoczyli na prowadzenie 15:11 i prowadzili do stanu 23:22. Od tamtej pory bardzo dobrą grę zaprezentowali ostrołęccy siatkarze i wygrali 25:27. Trzeci set był już tylko formalnością.

Trzy punkty wracają więc do Ostrołęki a siatkarze znad Narwi mają nadzieję na podtrzymanie dobrej passy w meczach wyjazdowych już w najbliższą niedzielę. Energa Pekpol zagra w Wyszkowie z tamtejszym Camperem a kibice ostrołęckiej drużyny organizują wyjazd na mecz.

Wyjazd spod hali im. Gołasia w niedzielę, 20 października o godzinie 15.00, mecz o godzinie 17.00 a powrót zaplanowano między 20.00 a 21.00. Całkowity koszt wyjazdu - wraz z biletem na mecz - wynosi 18 złotych. Zapisy zbiera Tomasz pod numerem telefonu 503 145 038.

AZS 100RK AGH Kraków - Energa Pekpol Ostrołęka 0:3 (21:25, 25:27, 20:25)
Energa Pekpol: Krzywiecki, Białek, Owczarz, Pietkiewicz, Szczygielski, Kowalczyk, Mihułka (libero) oraz Przybylski, Obrębski.