I liga: Trójka nie sprostała AZS UW [WIDEO]

Piłka ręczna 26 lutego 2024 1 Komentarz

Szczypiorniści Trójki Ostrołęka nie zaliczą do udanych wyjazdowego meczu z AZS UW Warszawa. Gospodarze byli wyraźnie lepsi.

Mecz z AZS UW nie był udany dla ostrołęckiej Trójki. Ostrołęczanie w tym meczu prowadzili tylko raz - przy stanie... 1:0, kiedy to bramkę rzucił Szymon Celiński. Od piątej minuty prowadzenie należało już jednak tylko do AZS UW i było systematycznie powiększane. Do przerwy gospodarze prowadzili 16:11, a po ostatnim gwizdku było 39:22.

Trójka z 15 punktami zajmuje obecnie 8. miejsce w I lidze.

AZS UW Warszawa - Trójka Ostrołęka 39:22 (16:11)

• Trójka: Kośnik, Obidziński 3, Świerżewski, Ludwiczak 1, Malkhasyan 2, Żebrowski 2, Marszałek 2, Kaczyński 2, Sypiański 1, Rybicki, Szurnicki, Minota, Brzozowski 4, Wysocki, Celiński 5.