II liga: Energa Net z kolejnym zwycięstwem (zdjęcia)

Siatkówka 17 grudnia 2017 6 Komentarzy

Siatkarze Energi Net Ostrołęka pokonali MOS Wola Warszawa 3:1 w spotkaniu 13. kolejki II ligi gr. 2. Biało-czerwoni umocnili się na 2. miejscu w tabeli i zmniejszyli stratę do prowadzącego BAS Białystok.

Był to ostatni mecz naszych siatkarzy w tym roku, więc na kibiców czekały świąteczne upominki w postaci zdjęć drużyny seniorów. Na boisku siatkarze również sprawili fanom świąteczny prezent. W pierwszym secie wygrali aż 25:17, a po kolejnej odsłonie wygranej 25:23 prowadzili już w całym meczu 2:0. Zryw MOS Wola obejrzeliśmy w secie trzecim, ale w czwartej partii naszym siatkarzom udało się przypieczętować wygraną za trzy punkty. Było to dziewiąte zwycięstwo biało-czerwonych w tym sezonie.

W tabeli II ligi prowadzi BAS Białystok - 32 punkty, przed Energą Net Ostrołęka - 26 punktów i Centrum Augustów - 25 punktów. W kolejnym meczu - 13 stycznia 2018 roku - Energa Net zagra na wyjeździe z BAS Białystok.

Energa Net Ostrołęka - UMKS MOS Wola 3:1 (25:17, 25:23, 22:25, 25:20)

Energa Net (skł. wyjściowy): Tomczak, Piasta, Macyra, Szwaradzki, Guzewicz, Zalewski, Nurczyński (libero)