II liga: Inauguracyjna porażka Trójki, zdecydowała pierwsza połowa [ZDJĘCIA]

Piłka ręczna 14 września 2013 Komentarzy

Trójka Ostrołęka przegrała z Orlen Wisłą II Płock 27:32 w meczu pierwszej kolejki II ligi piłki ręcznej mężczyzn. Podopieczni Radosława Żebrowskiego szansę na zwycięstwo zaprzepaścili w pierwszej połowie, w której zabrakło skuteczności.

Od początku meczu Trójce nie układała się gra w ofensywie. Kolejne niewykorzystane szanse stwarzały gościom okazję na podwyższanie prowadzenia. Do przerwy przewaga Orlenu Wisły wynosiła więc sześć goli i stało się jasne, że o zwycięstwo będzie bardzo ciężko.

Druga odsłona była lepsza dla podopiecznych Radosława Żebrowskiego. Uspokoili oni grę w ataku, dzięki czemu piłka częściej trafiała do siatki rywali. Niestety, ostrołęczanie zdołali odrobić jedynie jedną z sześciu bramek straty i ostatecznie mecz został wygrany przez gości wynikiem 27:32.

Najskuteczniejszym zawodnikiem Trójki w tym meczu był Artur Choroszewski - autor siedmiu goli.

Trójka Ostrołęka - Orlen Wisła II Płock 27:32 (13:19)