II liga. Jantar bez szans w meczu z liderem (wideo)

Piłka nożna 11 kwietnia 2018 0 Komentarzy

Jantar Ostrołęka przegrał z Piastovią Piastów 1:5 w spotkaniu 13. kolejki II ligi piłkarskiej kobiet. Ostrołęczanki wszystkie bramki straciły w pierwszej połowie meczu, jedynego gola strzeliły po przerwie.

O wysokim wyniku meczu zadecydowała pierwsza połowa spotkania, w której gospodynie strzeliły aż pięć goli. Jantarki nie mogły znaleźć sposobu na powstrzymanie dobrze dysponowanych zawodniczek Piastovii. Jedynego gola dla Jantarek strzeliła w drugiej połowie Joanna Tomczak, wykorzystując dobrą wrzutkę Katarzyny Kobus.

Piastovia Piastów – Jantar Ostrołęka 5:1 (5:0)
Bramki: Goś 3, Cabaj 2 – Tomczak

Jantar: Kulesik (85' Orzoł) – K. Duszak (60' Draba), Zając, Dudziec, Domian (75' I. Duszak) – Milewska (75' Lutrzykowska), Chodorek (50' Kobus), Ostrowska, Piersa, Galarska (75' Rosłon) - Tomczak