II liga: Jantarki bez punktów na inaugurację wiosny

Piłka nożna 30 marca 2015 Komentarzy

Jantar Ostrołęka przegrał z Pelikanem Łowicz 0:5 w wyjazdowym meczu 12. kolejki II ligi piłkarek. Podopieczne Rafała Koska w pierwszej połowie nawiązały walkę z rywalkami, lecz po przerwie zupełnie oddały inicjatywę.

Bramki dla zespołu Pelikana strzelały: Kamila Czaja dwie, Natalia Czerbniak dwie oraz Marta Kosiorek, która pewnie wykorzystała rzut karny. Po dwunastu kolejkach Jantarki wciąż zajmują dziesiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 4 punktów.

Kolejne spotkanie ligowe zawodniczki Jantaru Ostrołęka rozegrają 12 kwietnia o godzinie 15.00 na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce. Rywalkami "pomarańczowych" będzie DAF Płońsk.

Pelikan Łowicz - Jantar Ostrołęka 5:0 (2:0)