II liga: Lider nie dał rady piłkarkom Jantaru Ostrołęka [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 22 września 2014 Komentarzy

Jantar Ostrołęka zremisował z MOSiRem Mońki 2:2 w meczu piłkarskiej II ligi kobiet. Zdobyty punkt jest tym cenniejszy, że zespół przyjezdnych to lider rozgrywek.

Ola Galarska po raz kolejny pokazała klasę (fot. eOstroleka.pl)

Pierwsza połowa nie zapowiadała happy-endu, gdyż rywalki strzeliły dwie bramki, marnując przy tym kilka dogodnych okazji. Przewaga gości nie podlegała dyskusji, lecz w drugiej połowie role się odwróciły. To Jantar był stroną przeważającą i tylko ogromnemu szczęściu drużyna MOSiRu zawdzięcza uratowanie jednego punktu. Bramki dla "pomarańczowych" strzeliły niezawodna Aleksandra Galarska oraz Klaudia Płoska. W szeregach Jantarek dobry mecz rozegrała także kapitan Joanna Tomczak, której strzał w drugiej połowie wylądował na poprzeczce. Całą drużynę należy jednak pochwalić za ambicję i dążenie do celu, jakim był pierwszy punkt w tym sezonie drugoligowym.

Ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów. Ostrołęckie piłkarki serdecznie zapraszają kibiców na stadion przy ul. Witosa w najbliższą środę 24 września. W meczu Pucharu Polski rywalem ostrołęczanek będzie pierwszoligowy zespół Praga Warszawa. Początek meczu o godzinie 16.30.

Jantar Ostrołęka - MOSiR Mońki 2:2 (0:2)
bramki dla Jantaru: A. Galarska, K. Płoska

JANTAR: Radek - Koper, Zając, Dudziec, Galarska, Tomczak, Chodorek, Świerszcz (46' Glinka), Milewska, Ostrowska (75' Modzelewska), Płoska.