II liga: Loczki lepsze od Jantaru na początek wiosny [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 04 kwietnia 2017 0 Komentarzy

Piłkarki Jantaru Ostrołęka od porażki rozpoczęły rundę wiosenną w II lidze. Ostrołęczanki na własnym boisku uległy Loczkom Wyszków 1:2. Tym samym zespół z Wyszkowa wyprzedził Jantar w ligowej tabeli.

Pojedynek Jantaru z Loczkami zaczął się niekorzystnie dla gospodyń, bowiem już w 5. minucie Karolina Frąntczak zdobyła gola na 1:0 dla przyjezdnych. Do przerwy Loczki prowadziły jedną bramką, a kibice dopingujący Jantarki liczyli na przebudzenie w drugiej połowie. Niestety, do wyrównania nie udało się doprowadzić. W dodatku Paulina Pokraśniewicz zaskoczyła Katarzynę Kulesik strzałem z rzutu wolnego. Gospodynie stać było na gola honorowego - zdobyła go Adrianna Michalak.

Loczki wygrały z Jantarem 2:1 i tym samym powtórzył się wynik, jaki padł jesienią w Wyszkowie. Zmianie uległ jednak skład ostrołęckiego zespołu, bowiem pomarańczowe muszą radzić sobie bez trzech ważnych ogniw - Klaudii Płoskiej, Beaty Majewskiej i Aleksandry Galarskiej. Młody zespół z Ostrołęki prowadzony przez Pawła Zyśka na pewno nie złoży broni i w kolejnych meczach powalczy o ligowe punkty. Najbliższa okazja już za tydzień w Piastowie.

Jantar Ostrołęka - Loczki Wyszków 1:2 (0:1)

⚽ 0:1 Frąntczak '5
⚽ 0:2 Pokraśniewicz '72
⚽ 1:2 Michalak '86

Jantar: Kulesik - Koper, Dudziec, Zając, Sawicka, Duszak, Kowalska (30' Romańska), Piersa (70' Michalak), Tomczak, Milewska (80' Kobus), Ostrowska.