II liga: Mecz zwrotów akcji. Trójka Ostrołęka wygrywa z TS Siemiatycze (zdjęcia)

Piłka ręczna 10 marca 2018 5 Komentarzy

Trójka Ostrołęka pokonała TS Siemiatycze 29:27 w meczu 14. kolejki II ligi piłkarzy ręcznych. Ostrołęczanie w pierwszej połowie mieli wyraźną przewagę, ale ostatecznie końcowy wynik był sprawą otwartą niemal do ostatniej akcji.

Piłkarze Trójki dobrze rozpoczęli spotkanie i w 11. minucie po trafieniu Milewskiego prowadzili już 8:4. Kolejne minuty przynosiły powiększającą się przewagę gospodarzy (11:4). Ostatnie trafienie w pierwszej połowie było autorstwa Łukasza Kowalczyka - Trójka prowadziła 20:13 i wydawało się, że nie będzie miała problemów ze zwycięstwem.

W drugiej części meczu drużyna z Siemiatycz rozpoczęła odrabianie strat. W 50. minucie stało się to, co wydawało się niemożliwe - na tablicy wyników wyświetlił się rezultat 24:24. Na szczęście piłkarze Trójki opanowali boiskowe wydarzenia i wygrali różnicą dwóch goli. Najskuteczniejszym graczem gospodarzy był Rafał Niećko - 7 goli.

Trójka Ostrołęka - TS Siemiatycze 29:27 (20:13)