II liga: Pierwsza porażka szczypiornistów Trójki

Piłka ręczna 05 października 2014 Komentarzy

Piłkarze ręczni ostrołęckiej Trójki przegrali pierwszy mecz w sezonie 2014/15. Podopieczni Radosława Żebrowskiego ulegli na wyjeździe Mazurowi Sierpc 24:26.

O niekorzystnym wyniku zadecydowała pierwsza połowa spotkania, w której szczypiorniści z Ostrołęki zdobyli jedynie siedem bramek. W drugiej odsłonie drużyna Trójki odrobiła większość siedmiobramkowej straty, lecz niestety nie udało się doprowadzić do remisu. Gospodarze mogli cieszyć się ze zwycięstwa, zespołowi z Ostrołęki pozostał niedosyt po nieskutecznej grze w pierwszej połowie.

Najskuteczniejszym graczem Trójki w tym meczu był Artur Choroszewski, autor pięciu bramek.

Lepszy wynik ostrołęczanie będą chcieli uzyskać w kolejnym spotkaniu przed własną publicznością. Mecz Trójka Ostrołęka - ChKS Łódź w ramach 5. kolejki II ligi odbędzie się 11 października o godzinie 17.00 w hali ZS nr 5 przy ul. Berlinga. Wstęp wolny.

Mazur Sierpc - Trójka Ostrołęka 26:24 [14:7]