II liga piłki ręcznej. Ambitna pogoń Trójki, zwycięstwo Bestiosu

Piłka ręczna 24 października 2020 0 Komentarzy

Trójka Ostrołęka przegrała z Bestiosem Białystok w kolejnym meczu II ligi piłkarzy ręcznych. Była to piąta z rzędu porażka ostrołęckich szczypiornistów w tych rozgrywkach.

Już na początku meczu drużyna gości osiągnęła bezpieczną przewagę (3:7 w 14. minucie). Drużyna Trójki wzięła się w garść i rozpoczęła odrabianie strat, zmniejszając straty do wyniku 9:11, a ostatecznie do przerwy skończyło się 11:13. Był to wynik dający nadzieję na drugą połowę, lecz już na początku tej części spotkania goście odskoczyli na 13:20. Od stanu 16:26 (48. minuta) piłkarze Trójki grali znakomicie i odrabiali straty, ale niestety, nie wystarczyło czasu, by doprowadzić do remisu. Skończyło się wynikiem 26:28 dla gości.

Najwięcej bramek dla Trójki - 10 - zdobył Dawid Potępa.

Trójka Ostrołęka - Bestios Białystok 26:28 (11:13)

Trójka Ostrołęka: Wiśniewski 3, Szuba 3, Prekiel, Niećko 2, Kolanowski 1, Dworak, Potępa 10, Gąska 2, Pachucki 2, Murawski 2, Łoziński 1.

Bestios: Kudzinowski, Hastilovich, Kalinowski 6, Łapiński, Reszeć 1, Jackowski, Kniotek, Stec 4, Dyśko, Jaskurzyński, Gawza 1, Szczepański 3, Puchalski 10, Martyniuk, Kowalczuk 3.