II liga piłki ręcznej: Włókniarz lepszy od ostrołęckiej Trójki

Piłka ręczna 03 marca 2013 Komentarzy

Piłkarze ręczni Trójki Ostrołęka mają za sobą kolejny mecz w ramach rozgrywek II ligi. Tym razem podopieczni Waldemara Salisa przegrali przed własną publicznością z Włókniarzem Konstantynów Łódzki. Ponownie piętą achillesową gospodarzy okazała się końcówka meczu, w której goście przypieczętowali zwycięstwo.

Będący na szóstym miejscu w tabeli Włókniarz był faworytem sobotniego meczu. Goście przekonali się jednak jak trudno gra się w Ostrołęce i do przerwy to szczypiorniści znad Narwi prowadzili 15:13. W drugą część gry podopieczni Waldemara Salisa weszli już gorzej a goście po reprymendzie od swojego trenera potwierdzili, że wysokie miejsce w tabeli nie było przypadkiem.

Drugą połowę Włókniarz wygrał 14:18 a cały mecz zakończył sie wynikiem 29:31 na korzyść gości z Konstantynowa Łódzkiego.

Najskuteczniejszym szczypiornistą Trójki w tym meczu był Rafał Niećko, zdobywca dziesięciu goli. Niećko w dotychczasowych rozgrywkach strzelił już 125 bramek i plasuje się na najniższym stopniu podium klasyfikacji strzelców.

Trójka Ostrołęka - Włókniarz Konstantynów Łódzki 29:31 (15:13)

W następnej kolejce Trójka pojedzie do Pabianic, gdzie zmierzy się z tamtejszym Pabiksem.