II liga: SPS Volley Ostrołęka bez punktów w stolicy [WIDEO]

Siatkówka 16 grudnia 2023 4 Komentarze

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka niestety nie przywieźli punktów ze stolicy. W hali przy Rogalińskiej w Warszawie lepsza była miejscowa ekipa MOS Wola, wygrywając w trzech setach.

Pierwszy set po emocjonującej końcówce padł łupem ekipy ze stolicy. Szkoda szczególnie ostatniej akcji, po której zawodnicy Volleya jeszcze długo dyskutowali z sędzią, czy aby nie pospieszył się on ze swoją decyzją. Fakt jednak jest taki, że 25:22 wygrali gospodarze i zanotowali lepsze wejście w mecz.

Drugi set od samego początku lepiej zaczął się dla MOS-u (4:1). Miejscowi nie oszczędzali się w zagrywce, a szczególnie mocne bomby posyłał Pacholczak. Przy stanie 15:11 o czas poprosił trener Piasta, ale to nie zmieniło oblicza tej partii. 25:18 i w całym meczu 2:0 dla MOS-u.

W trzecim secie lepiej zaczęli ostrołęczanie (2:4), ale później gra się wyrównała (7:7). SPS wrócił na prowadzenie - było 11:13 i przy tym stanie sporo kontrowersji wzbudziła decyzja arbitra - libero Jakub Nurczyński mocno protestował, twierdząc, że atak zawodnika MOS-u na pewno był autowy. Volley jednak się nie poddawał i niedługo później zawodnicy z Ostrołęki prowadzili 16:13. Szło ku dobremu, ale tak się nie skończyło.

W końcówce MOS doprowadził do wyrównania 21:21, a po chwili gospodarze mieli dwie piłki meczowe. Atak ze środka Gaładyny przedłużył szansę Volleya (24:23), ale Majkowski zaryzykował na zagrywce i posłał piłkę w aut. 25:23 i gospodarze wygrali to starcie 3:0.

MOS Wola Tramwaje Warszawskie - SPS Volley Ostrołęka 3:0 (25:22, 25:18, 25:23)

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Wideo do artykułu:

Komentarze

...
06:44, 17 grudnia 2023

OLaf

słabo słaby wynik  i gra reż  słaba.MOS  grał w tym meczu słabo ale mu jeszcze goezej. jedynym wytłumaczrenie est specyficzna  hala

ocena: 100%         zgłoś
...
08:18, 17 grudnia 2023

Olaf

Chyba inny mecz oglądałeś, mi się ten mecz podobał, a mos to bardzo dobra drużyna.

ocena: 0%         zgłoś
...
10:10, 17 grudnia 2023

Gość

Według mnie w tej drużynie jest potrzebny psycholog. Ostatnie mecze na swojej wygrywają dwa pierwsze sety by w trzecich setach mieć problemy ze skończeniem piłek i tym samym dając oddech rywalowi by wygrać mecz. Wczoraj też identyczna sytuacja dwa razy w trzecim secie prowadzą różnicą trzech-czterech punktów by potem roztwonić przewagę. Co się dzieje?

ocena: 100%         zgłoś
...
10:52, 17 grudnia 2023

OLaf

Olaf
Mecz moim zdaniem słaby  z obu stron , mos  w tym meczu też bez  "szału" ale i tak lepsi od volleya, słabe przyjęcie w naszym wykonaniu, w wielu przypadkach niemoc  na siatce.Może  wygranie trzeciego seta  zmieniłoby coś  ale  nie  udało się a  była szansa. Hala  specyficzna i trudno się w niej gra.ale inne zespoły potrafią tam wygrywać czy zdobywać punkty.. Znowu wylądowaliśmy w strefie spadkowej , oby nie nadługo

ocena: 100%         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.