II liga. Świetne widowisko, Trójka ograła lidera (wideo, zdjęcia)

Piłka ręczna 16 listopada 2019 0 Komentarzy

Kolejne świetne widowisko zafundowali kibicom szczypiorniści Trójki Ostrołęka. Wynik był niewiadomą do ostatnich sekund, ale ostatecznie gospodarze pokonali lidera ligi - ROKiS Radzymin.

Trójka bardzo dobrze zaczęła spotkanie, bo szybko udało się odskoczyć liderowi na 3:1, następnie 6:3, a już w 22. minucie nawet 11:6. Pod koniec pierwszej części meczu goście odrobili trochę strat, ale i tak Trójka schodziła na przerwę z dość pewnym prowadzeniem 14:11.

Sporo emocji przyniosła kibicom druga połowa. Najpierw udało się podwyższyć prowadzenie na 19:13, m.in. dzięki rzutom karnym pewnie egzekwowanym przez Michała Deptułę, ale później przydarzył sie przestój, co sprawiło, że w 46. minucie na tablicy wyników pojawił się remis 20:20. Tu zaczyna się kolejny etap dramaturgii, bo Trójka budzi się z letargu i wychodzi na prowadzenie 26:23, jest pięć minut do końca. Scenariusz... powtarza się i w 60. minucie mamy remis 27:27. Wtedy sprawy w swoje ręce bierze Patryk Kuliś i rzuca swoją jedyną w tym meczu, ale za to jak ważną bramkę - dzięki niej gospodarze wygrywają 28:27.