II liga: Szczypiorniści Trójki przegrali z liderem

Piłka ręczna 08 kwietnia 2013 Komentarzy

Piłkarze ręczni Trójki Ostrołęka przegrali z AZS UMCS Lublin w meczu, który rozegrany został w sobotnie popołudnie w Ostrołęce. Lider rozgrywek II ligi nie dał większych szans podopiecznym Waldemara Salisa.

Do przerwy lublinianie prowadzili w Ostrołęce różnicą sześciu bramek, na tablicy wyników widniał rezultat 9:15. Po przerwie Trójka grała ambitnie, co sprawiło że ta połowa zakończyła się remisem, lecz ostateczny wynik był niekorzystny dla gospodarzy.

AZS UMCS pokonał Trójkę 29:23.

Kolejne spotkanie ostrołęczanie rozegrają w sobotę,13 kwietnia, na wyjeździe. Podopieczni Waldemara Salisa zagrają w Siedlcach z tamtejszym UKS Prus - obecnie najsłabszą drużyną ligi.

Trójka Ostrołęka - AZS UMCS Lublin 23:29 (9:15)