II liga: Trójka lepsza od łódzkiej Anilany

Piłka ręczna 30 marca 2015 Komentarzy

Piłkarze ręczni Trójki Ostrołęka odnotowali kolejne zwycięstwo w rozgrywkach II ligi gr. 3. Podopieczni Radosława Żebrowskiego pokonali przed własną publicznością Politechnikę Anilana Łódź 31:25.

Już w pierwszej połowie Trójka zaznaczyła swoją przewagę i dzięki dobrej grze w obronie przy jednoczesnej skuteczności w ataku prowadziła przy zmianie stron 17:10. Druga połowa była już dużo bardziej wyrównana, lecz prowadzenie z pierwszej części gry pozwalało ostrołęczanom na spokojną grę. Ostatecznie Trójka wygrała 31:25, dopisując do swojego konta cenne dwa punkty.

Trójka Ostrołęka utrzymała ósme miejsce w tabeli, ma na swoim koncie 19 punktów. Kolejny mecz szczypiorniści z naszego miasta rozegrają już 11 kwietnia. Rywalem ostrołęczan w wyjazdowym spotkaniu 23. kolejki będzie AZS UMCS Lublin.

Trójka Ostrołęka - Politechnika Anilana Łódź 31:25 (17:10)