II liga. Trójka Ostrołęka pokonana przez Olimpię (zdjęcia)

Piłka ręczna 26 października 2019 0 Komentarzy

W kolejnym meczu rozgrywek II ligi piłki ręcznej szczypiorniści Trójki Ostrołęka stoczyli emocjonujący bój z Olimpią Biała Podlaska. Lepsi okazali się jednak goście i tym samym wyjechali z naszego miasta w dobrych nastrojach.

Przyjezdni lepiej zaczęli mecz i w 11. minucie prowadzili 8:5. Nie zraziło to jednak zawodników Trójki, którzy byli niezwykle ambitni i po 20 minutach mieliśmy wynik 10:10. Pod koniec pierwszej połowy Trójka prowadziła nawet dwiema bramkami, lecz ostatecznie przerwa nastała przy stanie 14:14.

W drugiej połowie Trójka prowadziła 21:18 czy 23:20, ale niestety nie udało się ostrołęckim piłkarzom dowieźć tej przewagi do końca. Goście wyrównali (23:23), a następnie zyskali przewagę, której nie oddali już do końcowej syreny. Skończyło się wynikiem 25:29 na korzyść gości, a to oznacza, że Trójka poniosła drugą porażkę w tym sezonie i zakończyła serię meczów bez przegranej.

Trójka Ostrołęka - Olimpia Biała Podlaska 25:29 (14:14)

Trójka: Deptuła 7, Obidziński 5, Kuliś 2, Kosiński 1, Kraszewski 3, Świerżewski 3, Zieliński 2, Prekiel, Niećko 2, Frąckiewicz, Dworak, Gąska.