II liga. Trójka Ostrołęka zostaje na zwycięskiej ścieżce (tabela)

Piłka ręczna 21 grudnia 2020 0 Komentarzy

Trójka Ostrołęka odniosła kolejne zwycięstwo w rozrywkach II ligi. Szczypiorniści prowadzeni przez trenera Rafała Niećko znakomicie zagrali w drugiej połowie i zasłużyli na wygraną z AZS AWF Warszawa w zaległym meczu 1. kolejki drugiej fazy sezonu.

Po 9 minutach uwidoczniła się przewaga AZS AWF Warszawa, goście wyszli na prowadzenie 5:2. W siedemnastej minucie przewaga zespołu ze stolicy wynosiła już sześć bramek (12:6), lecz w końcówce udało się odrobić część strat. Ze stanu 10:17 Trójka doprowadziła do 14:18 i z takim wynikiem zespoły zeszły na przerwę.

W drugiej połowie zespół Trójki zagrał doskonale, pozwolił rywalom na rzucenie tylko 9 bramek i zakończył mecz zwycięstwem 29:27. Najwięcej bramek dla Trójki - 8 - rzucił Dawid Potępa, kolejne 7 bramek dołożył Sławomir Dmowski.

Trójka Ostrołęka - AZS AWF Warszzawa 29:27 (14:18)

Trójka: Szuba 2, Świerżewski 1, Zieliński 2, Prekiel, Dmowski 7, Wiśniewski 5, Frąckiewicz, Kolanowski, Potępa 8, Piskowski 1, Gąska 1, Pachucki 1, Murawski 1, Łoziński.