II liga: Trójka postraszyła faworyta, ale punkty zostały w Łodzi

Piłka nożna 18 lutego 2019 0 Komentarzy

Drugi mecz w rundzie finałowej rozgrywek II ligi rozegrali szczypiorniści Trójki Ostrołęka. Niestety, ponownie nie udało się odnieść zwycięstwa. W Łodzi lepsza była faworyzowana ekipa Hutchinson Anilana.

Gospodarze byli faworytami tego meczu i dobrze go rozpoczęli, od prowadzenia 5:1. Później gra się wyrównała, obie drużyny rzucały po równo i do przerwy Anilana prowadziła 18:14.

W drugiej połowie powiało optymizmem, bowiem 10 minut po zmianie stron to Trójka wyszła na prowadzenie 20:19. Jeszcze w 50. minucie mieliśmy remis 24:24, lecz ostatnie fragmenty meczu lepiej rozegrali łodzianie i to oni cieszyli się z czterobramkowej wygranej.

23 lutego o godz. 15.00 Trójka zagra u siebie z Pabiksem Pabianice. Mecz odbędzie się w hali ZS 5 przy ul. Blachnickiego.

Hutchinson Anilana Łódź - Trójka Ostrołęka 31:27 (18:14)

Trójka: Dworak, Lesiński 1, Obidziński 4, Deptuła 5, Kosiński 2, Kraszewski 9, Zieliński, Prekiel, Wojdyna, Minasiewicz, Gąska 1, Niećko 3, Gawkowski 2.