II liga: Trójka sprawia niespodziankę i wygrywa z AZS II UW

Piłka ręczna 22 kwietnia 2013 Komentarzy

Trójka Ostrołęka pokonała AZS UW II Warszawa 29:25 w meczu 24. kolejki II ligi piłki ręcznej. Podopieczni Waldemara Salisa sprawili miłą niespodziankę kibicom, którzy przybyli do hali przy ul. Berlinga.

Przewaga gospodarzy nie podlegała dyskusji, szczególnie w pierwszej części spotkania. Na przerwę ostrołęczanie schodzili z siedmiobramkową przewagą a goście przecierali oczy ze zdumienia na widok koncertowo grających szczypiornistów Trójki.

Po przerwie piłkarze ręczni z Warszawy powoli odrabiali straty lecz skuteczna gra w defensywie sprawiła, że to Trójka Ostrołęka wyszła zwycięsko z całej konfrontacji.

Najskuteczniejszym zawodnikiem w drużynie Trójki w tym meczu był Tomasz Wiśniewski, rzucił 9 goli. W całym sezonie najwięcej goli dla ostrołęckiej drużyny rzucił Rafał Niećko - już 152.

Trójka Ostrołęka - AZS UW II Warszawa 29:25 (16:9)