II liga: Truszkowski nie pomógł Siarce

Piłka nożna 29 kwietnia 2013 Komentarzy

Siarka Tarnobrzeg przegrała ze Stalą Rzeszów 0:1 w meczu 26. kolejki II ligi grupy wschodniej. Przez ponad godzinę na boisku przebywał ostrołęczanin, wychowanek Narwi Ostrołęka - Marcin Truszkowski.

Marcin Truszkowski

Były napastnik niebiesko-czerwonych niczym się jednak nie wyróżnił i już w 65. minucie został zmieniony przez Adriana Gębalskiego. Cztery minuty po zejściu z boiska ostrołęckiego piłkarza Siarka miała niepowtarzalną okazję bramkową - rzut karny przestrzelił Jarosław Piątkowski.

Zemściło się to w 72. minucie. Gola dla Stali strzelił Ernest Szela i to goście cieszyli się z trzech punktów po zakończeniu meczu wynikiem 0:1.

Truszkowski zagrał jak dotychczas w sześciu meczach Siarki, wszystkie mecze rozpoczynał w pierwszym składzie. Ma na swoim koncie dwa gole.