II liga. Volley nie zdobył Augustowa. Powrót bez punktów

Siatkówka 18 listopada 2023 3 Komentarze

Niestety, siatkarze SPS Volley Ostrołęka z kolejnego wyjazdowego meczu wrócili bez punktów. Podopieczni Arkadiusza Piasty w Augustowie byli blisko wygrania seta, lecz ostatecznie nawet ta sztuka im się nie udała.

Ostrołęczanie notują twarde zderzenie z rozgrywkami II ligi. W dotychczasowych siedmiu meczach wygrali tylko raz - trzy punkty na koncie przed meczem z Augustowem nie napawały optymizmem, ale siatkówka to sport nieprzewidywalny, więc fani Volleya liczyli na łut szczęścia i pozytywną wiadomość z Podlasia.

Niestety, się nie udało. Czołowa drużyna ligi pokazała, że nieprzypadkowo znajduje się w czubie tabeli. Pierwszy i trzeci set gospodarze wygrali dość gładko - najbliżej ostrołęcka ekipa była w drugiej partii, którą Necko wygrał na przewagi 26:24. Skończyło się wynikiem 3:0 dla gospodarzy i tytułem MVP meczu dla Dawida Deptuły.

Volley może przygotowywać się już na starcie z kolejnym rywalem, którym będzie Polcanex Kobyłka.

NECKO Augustów - SPS Volley Ostrołęka 3:0 (25:18, 26:24, 25:19)

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
11:19, 19 listopada 2023

OLaf

bardzo słabo chyba  żle zbudowana  drużyna

ocena: 100%         zgłoś
...
12:06, 19 listopada 2023

Fan

A tak cieszyliśmy się z ll ligi, były medale.......Czy tą drużynę stać na lepszą grę i zwycięstwa?  Póki co to gra jest chyba gorsza niż w lll lidze bez "wzmocnień". Ale nadzieja gaśnie ostatnia. Może coś się zmieni na lepsze.... Oby.....

ocena: 87%         zgłoś
...
17:48, 19 listopada 2023

Kibic

Chciałbym, żeby Ostrołęce była siatka na wysokim poziomie. Nie uda się to jednak z tym trenerem, przy całym szacunku dla jego dotychczasowych osiągnięć. Obserwowałem poprzednie sezony. Gra jednym.skladem, brak wizji rozwoju zawodników z ławki, słabe transfery przed sezonem . Potrzeba kogoś z wizją i doświadczeniem kto by zaczął budować siatkę w Ostrołęce od juniorów do seniorów. Może warto ściągnąć kogoś narawdę dobrego z nazwiskiem dobrze mu zapłacić , postawić cele i być cierpliwym. Oczywiście to zadanie dla Miasta Ostrołęka. Może jednak warto, bo w tym sporcie mamy chyba w Ostrołęce naprawdę mocne tradycje.

ocena: 94%         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.