II liga. Wymarzony początek play-off! Energa Net wygrywa z Metrem (wideo)

Siatkówka 24 marca 2018 4 Komentarze

Znakomity początek fazy play-off w wykonaniu siatkarzy Energi Net Ostrołęka. Biało-czerwoni w wyjazdowym starciu z Metrem Warszawa nie dali żadnych szans rywalom i pewnie zwyciężyli 3:0. Awans do kolejnej rundy jest na wyciągnięcie ręki - wystarczy tylko przypieczętować go w meczu u siebie.

Już w pierwszym secie meczu z Metrem widoczna była przewaga biało-czerwonych. Ostrołęczanie wygrali tę partię 25:15 i dobrze weszli w fazę play-off. W kolejnych odsłonach było już trudniej, gdyż sety kończyły się na przewagi. Próby nerwów lepiej wytrzymywali ostrołęczanie - Energa Net wygrywa drugiego seta 26:24, a trzeciego 29:27. W całym meczu Energa Net zwycięża 3:0 i wykonuje pierwszy krok ku awansowi do kolejnej rundy play-off.

Rewanż odbędzie się 8 kwietnia w Ostrołęce - ten mecz będziemy jeszcze zapowiadać w naszym serwisie. Rywalizacja toczy się do dwóch zwycięstw, więc Energa Net ma szansę rozstrzygnąć tę parę play-off już w drugim meczu. W przypadku zwycięstwa Metra w Ostrołęce, trzeci mecz odbędzie się również na naszym terenie 9 kwietnia. Zakładajmy jednak ten optymistyczny scenariusz, bo trudno po takim meczu nie być optymistą.