III Goworowskie Zawody w Wyciskaniu Sztangi [WIDEO, ZDJĘCIA]

Inne 24 lutego 2015 5 Komentarzy

Już po raz trzeci w Goworowie odbyły się zawody w wyciskaniu sztangi leżąc. I tym razem chętnych do zmagań nie brakowało a zawodnicy byli świetnie przygotowani. Siłaczy oceniał Mistrz Świata w kulturystyce, Waldemar Nol.

Już po raz trzeci w Goworowie odbyły się zawody w wyciskaniu sztangi leżąc. I tym razem chętnych do zmagań nie brakowało a zawodnicy byli świetnie przygotowani. Siłaczy oceniał Mistrz Świata w kulturystyce, Waldemar Nol.

Zawody odbyły się w sobotę, 21 lutego na hali sportowej Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie. Zmagania miały charakter otwarty a uczestnicy rywalizowali na podstawie tabeli Willksa. Wśród rywalizujących liczne grono stanowili także amatorzy. W zmaganiach udział wzięło 11 zawodników powiatów ostrołęckiego, ostrowskiego i przasnyskiego. Sędzią głównym zawodów był Mistrz Świata w kulturystyce z 2004 roku – Waldemar Nol. Sędziami pomocniczymi byli: Wojciech Nitecki oraz Cezary Pykała.

Klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:
I miejsce: Tomasz Zieliński z Wyszkowa (200 kg – 136,98 pkt)
II miejsce: Piotr Długoszewski z Przasnysza (200 kg – 126,98 pkt)
III miejsce: Rafał Niedzwiecki (210 kg – 122,91 pkt)
IV miejsce: Paweł Mróz (185 kg – 117,51 pkt)
V miejsce: Piotr Brzózy (190 kg – 112,46 pkt)
VI miejsce: Krystian Piotrak (165 kg – 110,78 pkt)
VII miejsce: Jakub Ciuchta (140 kg – 102,46 pkt)
VIII miejsce: Przemysław Kosiorek (155 kg – 94,95 pkt)
IX miejsce: Kamil Mrozek (160 kg – 94,56 pkt)
X miejsce: Mariusz Orłowski (150 kg – 94,23 pkt)

Zwycięzcy otrzymali puchary, dyplomy oraz zestawy suplementów. Organizatorem III Goworowskich Zawodów w Wyciskaniu Sztangi Leżąc byli: GOKSiR w Goworowie, ZSP w Goworowie. Nagrody ufundowali: Starosta Ostrołęcki, Stanisław Kubeł oraz GOKSiR. W organizację zawodów czynnie włączyli się również wolontariusze: Natalia Ciechowicz, Piotr Wójcik, Tomasz Drabot.

Wkrótce materiał wideo

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Wideo do artykułu:
Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
06:57, 25 lutego 2015

kl

Panie Waldku niech Pan pilnuje oby dodoawano, że ,,mistrz weteranów,,.Inaczej będę myślał,że celowo pozwalasz pan na kłamstwa.


...
10:27, 25 lutego 2015

znajomy

Ale wysypa z ziomkow jak oni wygladaja........................CZEŚKI  buahahah


...
12:26, 25 lutego 2015

do znajomego

Spójrz się jak Ty wyglądasz. Ciebie to pewnie wiatr by obalił. Widzę  że zazdrościsz że Ty nie masz się czym pochwalić ha ha


...
12:20, 26 lutego 2015

gytr

do znajomego  napisał(a):
Spójrz się jak Ty wyglądasz. Ciebie to pewnie wiatr by obalił. Widzę  że zazdrościsz że Ty nie masz się czym pochwalić ha ha

najlepiej nawpier..ac sie koksikow i jechac na zawody tempe pakierstwo.. kupic se omka za 50 zl kazdy umi pajacyki.. ciekaw jestem ktory z nich na dopingu nie jest hehehe zeby wypchnac 200 kg troche trzeba se wstrzyknac lub pocwiczyc ladne kilka lat a chlopcy ze zdjecia wygladaja jak by 3 miechy tem zaczeli kuracje.. MAM RADE DLA WAS CHLOPCY.. w disiejszych czasach jest takie cos jk braveran jak wam konar nie polonie hehehe a jak chcecie szybko i duzo to jest takie cus jak synthol. hehehehehe pajace na provicie od swin hehehe nie moge przestac sie smiac tepe dzidy niby paker niby silacz a wyglada jak by do kondona nasral kulturysta jeden z drugim!!!


...
12:26, 26 lutego 2015

hihi

chlopcy a jak to jest ze sie ma wiecej w lapie niz w udzie heheheheheheheheheheheheheheSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.