KS CK Troszyn zremisował u siebie z Jagiellonią II Białystok 1:1 w meczu III ligi. Gospodarze po słabej pierwszej połowie zdołali wyrównać w drugiej części gry. Bohaterem spotkania był bramkarz Jakub Suchocki.
31 października na stadionie przy ul. Słowackiego w Troszynie rozegrano zacięte spotkanie III ligi. KS CK Troszyn podejmował rezerwy Jagiellonii Białystok. Mecz zakończył się podziałem punktów - 1:1.
Pierwsza część spotkania nie układała się po myśli żółto-niebieskich. W 31. minucie do siatki Troszyna trafił Zachary Zalewski, dając gościom prowadzenie po fatalnej stracie gospodarzy na własnej połowie boiska. Miejscowi schodzili na przerwę, tracąc jedną bramkę. Drużynę przed większą stratą uratował Jakub Suchocki, który obronił rzut karny w 38. minucie.
Troszyn zdecydowanie lepiej prezentował się w drugiej połowie, nacierając na bramkę rywali. W 54. minucie wysiłek gospodarzy został nagrodzony. Po podaniu kapitana Edgardo Ruiza do wyrównania doprowadził Jakub Tyska, zdobywając bramkę na wagę punktu.
Fenomenalną dyspozycją popisał się między słupkami Jakub Suchocki. Bramkarz Troszyna nie tylko obronił rzut karny w pierwszej połowie, ale przez całe spotkanie pewnie interweniował, ratując zespół przed utratą kolejnych goli. Walka trwała do ostatniego gwizdka sędziego. Ostatecznie przy Słowackiego padł remis 1:1. "Szanujemy ten punkt" - podsumował troszyński klub.
Transmisję z meczu - zapis poniżej - przeprowadziła niezawodna ekipa RCS Livestream.
Wideo do artykułu:
Komentarze
Dodaj Komentarz