III liga: Jantarki grały z Włókniarzem. Na wyrównanie zabrakło czasu [WYNIKI, TABELA]

Piłka nożna 23 maja 2022 0 Komentarzy

Piłkarki Jantaru Ostrołęka nie przywiozły punktów z trudnego terenu w Konstantynowie Łódzkim. W końcówce więcej szczęścia miały gospodynie i to ostatecznie one cieszyły się z wyniku 4:3.

Mecz rozpoczął się lepiej dla Włókniarza, bo już w 2. minucie Julia Najdyhor wyprowadziła zespół gospodarzy na prowadzenie. Ta sama zawodniczka podwyższyła na 2:0, ale jeszcze przed przerwą Oliwia Piersa zdobyła gola kontaktowego. Nie był to ostatni gol Piersy, bowiem w drugiej połowie doprowadziła ona do wyrównania 2:2.

W samej końcówce, w 90. i 92. minucie, Jantarki dostały dwa ciosy - najpierw na listę strzelców wpisała się Julia Kotas, później hat-tricka skompletowała Najdyhor. Jantarki zagrały ambitnie i jeszcze za sprawą Klaudii Płoskiej złapały kontakt z Włókniarzem, ale na wyrównanie zabrakło już czasu.