III liga kobiet: Jantarki wygrały na dalekim wyjeździe [WYNIKI, TABELA]

Piłka nożna 09 maja 2022 0 Komentarzy

Piłkarki Jantaru Ostrołęka mają za sobą kolejny długi wyjazd. Co istotne - zwycięski, a losy meczu z Astorią Szczerców rozstrzygnęły się już w pierwszej połowie meczu.

Już na samym początku spotkania wynik meczu otworzyła Klaudia Płoska. Liderka ofensywy Jantaru jeszcze dwukrotnie pokonywała w pierwszej połowie bramkarkę rywali, notując hat-tricka. W pierwszej części gry na listę strzelców wpisały się też Kinga Rosłon i Aleksandra Draba, a gospodynie odpowiedziały jedynie golem Nikoli Góry. Było 5:1 i w zasadzie mecz był przesądzony.

W drugiej połowie padł tylko jeden gol: w 84. minucie Maja Budna strzeliła na 6:1, ustalając wynik tego spotkania. Co ciekawe, w drużynie Jantaru zagrała Magdalena Wawrzeńczak. - Magdalena na co dzień jest naszą masażystką, a przygodę z piłką zakończyła kilka lat temu. Od zimy postanowiliśmy jednak zgłosić ją do rozgrywek. Dziękujemy Magda za wsparcie - czytamy w klubowej relacji.