III liga: Ostrołęczanin trafił do siatki w barwach ŁKS Łomża

Piłka nożna 30 maja 2013 Komentarzy

Udany występ w meczu III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej zanotował wychowanek Korony HiD Ostrołęka, Daniel Kraska. Zawodnik ŁKS Łomża trafił do siatki w meczu 25. kolejki z Wissą Szczuczyn. Jego drużyna przegrała jednak mecz 2:5.

Spotkanie rozegrane zostało w Szczuczynie. W barwach łomżyńskiego klubu w tym meczu zagrało trzech piłkarzy, którzy są wychowankami ostrołęckiej Korony HiD. Oprócz Daniela Kraski był to jeszcze jego brat, Marcin oraz Przemysław Olesiński.

Daniel Kraska pojawił się na boisku w 59. minucie, zmieniając Marcina Kraskę, który grał od początku meczu. W 88. minucie wychowanek Korony HiD umieścił sprytnym strzałem piłkę w bramce, był to gol dający wynik 5:1 dla Wissy. ŁKS zdobył jeszcze gola dwie minuty później i zakończył mecz  z dwiema bramkami na koncie.

Przemysław Olesiński grał przez całe spotkanie.

ŁKS Łomża zajmuje 10. miejsce w trzecioligowych rozgrywkach. Zgromadził 36 punktów w 25 meczach.