III liga: Szybkie zwycięstwo siatkarek Nike [ZDJĘCIA]

Siatkówka 17 lutego 2013 Komentarzy

Siatkarki trzecioligowego Nike Ostrołęka pokonały Spartę Grodzisk Mazowiecki 3:0 w meczu, który został rozegrany w niedzielę, 17 lutego. Podopieczne Tomasza Pakieły nie miały żadnych problemów z pokonaniem rywalek i rozprawiły się z nimi w 60 minut.

Wszystkie partie wyglądały bardzo podobnie - siatkarki z Ostrołęki dzięki serii dobrych zagrywek wychodziły na wysokie prowadzenie i nie oddawały go do końca seta. Zawodniczki gości walczyły ambitnie, lecz różnica dzieląca oba zespoły była bardzo widoczna, szczególnie jeżeli chodzi o organizację gry.

Ostrołęczanki wygrały mecz 3:0, pozwalając drużynie gości na zdobycie kolejno 17, 16 i 16 punktów w setach. Mecz zgromadził około 40 kibiców siatkówki w sali ZSZ nr 1.

Nike Ostrołęka - Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:0 (25:17, 25:16, 25:16)