III LO z pucharem Młodzieżowej Rady Miasta [WYNIKI, WIDEO, ZDJĘCIA]

Piłka nożna 10 maja 2022 8 Komentarzy

O Puchar Młodzieżowej Rady Miasta Ostrołęki rywalizowali piłkarze ze szkół średnich w turnieju, który odbył się 10 maja 2022 r. w hali im. Arkadiusza Gołasia. Nie zabrakło sportowej rywalizacji na wysokim poziomie. Na podium stanęły drużyny III LO, I LO i ZSZ 3.

Do rywalizacji przystąpiły szkoły średnie z terenu Ostrołęki. Po dwie drużyny wystawiły I LO, II LO, III LO oraz ZSZ 3. Wystąpiły również zespoły ZSZ 1, ZSZ 2, ZSZ 4 oraz II SLO.

Po fazie grupowej, w dwóch sześciozespołowych grupach, przyszedł czas na grę o najwyższe cele. Aż trzy z czterech ćwierćfinałów kończyły się rzutami karnymi, co pokazuje bardzo wyrównany poziom rozgrywek. Ostatecznie w finale znalazły się ekipy III LO B oraz I LO A. Zwyciężyła drużyna z "trójki" 2:0 i tym samym zdobyła okazały puchar. Trzecie miejsce zajął zespół ZSZ 3 A, który w "małym finale" ograł II LO A 1:0.

Najlepszym strzelcem turnieju został Karol Pierzchała z II LO A z 7 bramkami na koncie. Najlepszy bramkarz to Adam Dovgosheya z I LO A.

W uroczystości zakończenia turnieju, oprócz radnych Młodzieżowej Rady Miasta Ostrołęki na czele z przewodniczącym Karolem Maciejewskim, dzięki którym rywalizacja mogła dojść do skutku, uczestniczyła także m.in. wiceprezydent Anna Gocłowska, przewodniczący rady miasta Ostrołęki Wojciech Zarzycki czy radny Paweł Niewiadomski - opiekun MRM.

Poniżej wyniki fazy pucharowej.


ĆWIERĆFINAŁY

II LO A - I LO B 2:0
ZSZ 3 A - II LO B 0:0 (karne 2:0)
ZSZ 1 - III LO B 0:0 (karne 0:2)
I LO A - ZSZ 2 0:0 (karne 2:1)

PÓŁFINAŁY

II LO A - I LO A 0:1
ZSZ 3 A - III LO B 0:4

MECZ O 3. MIEJSCE

ZSZ 3 A - II LO A 1:0

FINAŁ

III LO B - I LO A 2:0

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Wideo do artykułu:
Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
07:22, 11 maja 2022

Widz

3lo powinno się wstydzić swojego napastnika z numerem 7 zachowywał się jak w oborze, gdy coś mu nie wychodziło rzucał się na innych popychał. Powinien dawno dostać czerwoną szkoda że sędzia dał mu żółtą dopiero gdy zdjął koszulkę.


...
08:09, 11 maja 2022

asd

Zgadzam się, zawodnik z numerem 7 z III LO zachowywał się gorzej niż zwierzę. Żal było  patrzeć na jego zachowanie- nazwać go Australopitekiem, to obrazić "praczłowieka".
Szkoda, że szkoła pozwala na takie zachowania :(


...
12:37, 11 maja 2022

widz

A czy Wojtek to nie chorował i nie przebywa obecnie na zwolnieniu lekarskim? Można tak?


...
13:38, 11 maja 2022

Fe nieladnoe

Urzędasy lanserzy
Już nic bez nich nie można zrobić, wszędzie radni, politycy bleeee


...
13:42, 11 maja 2022

abc

he komentarze samych nieudaczników tylko stękają i narzekają zróbcie coś ze swoim życiem żebyście nie musieli się zajmować życiem innych hahaha


...
19:53, 11 maja 2022

Xyz

Niektóre osoby w komentarzach mają taki bol dupy zajmijcie się lepiej sobą i swoim życiem  


...
20:44, 11 maja 2022

Charlie

Ojej ktoś popchnął kogoś na boisku biedactwo musiał się wyżalić publicznie ,pierduś *****liński .3LO  gratki dla całej drużyny  


...
16:18, 13 maja 2022

Tik

Strach to było patrzeć na osobę która ze sportu to tylko jedzenie kebabów chyba zna ,a wyrwała się do komentowania pierwsza buhahaSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.