Imponujący bilans młodzików Narwi. 6 meczów i bilans bramek... 53:0

Piłka nożna 15 września 2020 2 Komentarze

Młodzicy EE&C Fotowoltaika Narew Ostrołęka mają imponujący bilans po sześciu spotkaniach rozegranych w lidze. Komplet zwycięstw i bilans bramkowy... 53:0! W ostatniej kolejce Narwianie pokonali Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk II 4:0. 

Młodzicy EE&C Fotowoltaika Narew Ostrołęka mają imponujący bilans po sześciu spotkaniach rozegranych w lidze. Komplet zwycięstw i bilans bramkowy... 53:0! W ostatniej kolejce Narwianie pokonali Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk II 4:0.

Na listę strzelców wpisali się Sikora, Krawczak, Nalewajk i Popławski. Mimo ambitnej postawy, drużyna gości nie potrafiła poważnie zagrozić bramce strzeżonej przez Jakuba Chomentowskiego. Kolejna wygrana i pewna pozycja lidera!

W lidze młodzików występuje również drugi zespół EE&C Fotowoltaika Narew Ostrołęka. Ostrołęczanie w poprzedni weekend zremisowali z LUKS Czerwin 1:1 (bramka: Jelito).

fot. facebook.com/NarewPlus

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
13:37, 15 września 2020

Piotr Łotr

A co to za ciekawa firma sponsoruje? :)

ocena: -         zgłoś
...
14:33, 15 września 2020

Korfanty

No tak nie do końca do "0" bo ten sam zespół z tego co pamiętam jeszcze tydzień temu dostał 4:0 od kogoś z okręgu... O przepraszam, nie ten sam tylko 2 zespół a to przypadek że w jego składzie znaleźli się ci z 1. Miejcie litość Panowie i weźcie się za szkolenie a nie sobie bramki liczycie w 2 lidze gdzie i tak większość strzeliliście Jantarowi a jak przyszło co do gry z Płońskiem to już takiego wyniku nie było.

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.