IV liga: Cenny punkt Narwi Ostrołęka. Pełna pula była blisko [TABELA]

Piłka nożna 21 września 2022 3 Komentarze

Narew Ostrołęka zremisowała na wyjeździe z Oskarem Przysucha 1:1 w zaległym meczu IV ligi. Dzięki temu punktowi, niebiesko-czerwoni awansowali o kilka miejsc w ligowej tabeli. A niewiele zabrakło, by przywieźli pełną pulę...

Narwianie dobrze weszli w mecz i mieli swoje okazje do zdobycia gola. W poprzeczkę trafił Kamil Jastrzębski, ten sam zawodnik niejednokrotnie próbował jeszcze zaskoczyć bramkarza gospodarzy, ale ten był na posterunku. Zespół Oskara także miał jednak swoje szanse, ale Amal Shavketov co najmniej dwukrotnie uratował zespół Narwi przed stratą gola. Do przerwy 0:0.

Druga część meczu zaczęła się dla Narwi idealnie. W 49. minucie bramkarz Oskara Przysucha sfaulował Konrada Drężka w polu karnym, do jedenastki podszedł Bartłomiej Ziemak i otworzył wynik meczu. Oskar wyrównał w 82. minucie, także po rzucie karnym podyktowanym za faul Olega Ochrimenki. Gospodarze kończyli mecz w dziesiątkę, a Narew próbowała to wykorzystać, ale w 90. minucie Adam Zięba trafił w słupek. Zabrakło odrobiny szczęścia do tego, by z najdłuższego wyjazdu wywieźć trzy "oczka".

Narew, dzięki zdobyciu kolejnego punktu, awansowała w tabeli na 12. miejsce.

Oskar Przysucha - Narew Ostrołęka 1:1 (0:0)

Narew Ostrołęka: Shavketov – Gromek, Niedźwiecki, Ochrimenko, Gałązka – Barciak, Trojanowski (73. Białobrzeski), Ziemak – Kraska (88. Staszczuk), Jastrzębski (70. Zięba), K. Drężek (78. Żyznowski).