IV liga. Dreszczowiec bez happy endu. Porażka KS CK Troszyn

Piłka nożna 08 sierpnia 2020 0 Komentarzy

KS CK Troszyn przegrał ze Świtem Staroźreby 2:3 w meczu 2. kolejki IV ligi mazowieckiej (gr. ciechanowsko-ostrołęcko-płocka). Podopieczni Marcina Truszkowskiego byli blisko zdobyczy punktowej, lecz wszystko rozstrzygnęło się w doliczonym czasie gry.

Drużyna z Troszyna jako pierwsza wyszła na prowadzenie, strzelając bramkę w 32. minucie, jej autorem był Łukasz Świderski. Gospodarze w drugiej połowie wzięli się jednak do roboty - i tak w 54. minucie Macieja Kowalskiego pokonał Seweryn Truskolaski, a w 68. minucie - Maciej Sobiesiak.

Wynik 2:1 dla Świtu utrzymał się do doliczonego czasu gry. Wtedy bramkę wyrównującą (wydawało się wówczas, że na wagę remisu) strzelił Marcin Kraska. Jednak już chwilę później Świt wykonywał rzut karny, który na gola zamienił Rafał Trakul.

W kolejnym meczu, za tydzień, drużyna KS CK podejmie u siebie MKS Przasnysz.