IV liga: Historia się powtórzyła. Korona Ostrołęka prowadziła, ale przegrała

Piłka nożna 17 sierpnia 2019 5 Komentarzy

Piłkarzom Korony Ostrołęka nie udał się wyjazd do Ożarowa Mazowieckiego na mecz z miejscową Ożarowianką. Powtórzył się scenariusz z pierwszego meczu - Korona do przerwy prowadziła 1:0, ale przegrała 1:2.

Tym razem bramkę dla Korony strzelił Michał Tarnowski, który w pierwszej połowie egzekwował rzut karny. Niestety, w drugiej części spotkania zespół Ożarowianki strzelił dwa gole i zainkasował trzy punkty.

Korona pozostaje bez punktów w lidze. Najbliższa okazja do ich zdobycia - 24 sierpnia o godz. 11.00 na stadionie przy Witosa. Ostrołęczanie zmierzą się z KS Łomianki.

Wyjściowy skład Korony:  Kowalski - Mingielewicz, Jastrzębski, Karczewski, Borkowski - Grabowski, Zalewski, Tamowski, Ludwiczak - Tarnowski, Turek.