IV liga. Idealny początek rundy wiosennej. Troszyn rozgromił Drukarza

Piłka nożna 13 marca 2022 2 Komentarze

Lepszego początku rundy wiosennej KS CK Troszyn nie mógł sobie wymarzyć. Drużyna z powiatu ostrołęckiego rozbiła na wyjeździe Drukarza Warszawa.

Wynik meczu w 11. minucie otworzył Kacper Matusiak. Już cztery minuty później Kamil Majkowski podwyższył na 2:0 i taki wynik utrzymał się do przerwy. W drugiej części gry do siatki trafiali Jakub Tyska (dwukrotnie), Marcin Świderski, Karol Kamioniowski, Artur Bajor i Edgardo Ruiz.

Skończyło się wynikiem 8:0 dla Troszyna, co jest doskonałym otwarciem rundy piłkarzy prowadzonych przez trenera Złotkowskiego. Co prawda w kadrze Drukarza było aż 14 młodzieżowców (na 18 zawodników), lecz taki wynik musi robić wrażenie na każdym kolejnym rywalu KS CK Troszyn. A mógł być jeszcze wyższy, ale rzut karny nie został przez KS CK wykorzystany.

Drukarz Warszawa - KS CK Troszyn 0:8 (0:2)