IV liga: Korona HiD wreszcie zdobyła trzy punkty [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 25 maja 2014 Komentarzy

Korona HiD Ostrołęka pokonała Wkrę Żuromin 2:1 w meczu 29. kolejki IV ligi mazowieckiej. Podopieczni Tomasza Słowika zapisali na swoim koncie cenne trzy punkty, awansując tym samym na szesnaste miejsce w tabeli.

Korona HiD rozpoczęła mecz z wielkim animuszem i w 16. minucie wyszła na prowadzenie po golu Mariusza Kuczewskiego. Wyrównanie nadeszło jeszcze przed upływem trzydziestej minuty, na listę strzelców wpisał się Dawid Sokołowski. Do przerwy kibice obejrzeli więc tylko dwa gole i druga odsłona zapowiadała się wyjątkowo ciekawie.

Decydujący cios zadał najlepszy snajper Korony HiD, Michał Nosek. Stało się to w 62. minucie, mimo tego, że kilka minut wcześniej czerwoną kartką został ukarany zawodnik ostrołęckiej drużyny, Piotr Karczewski. Zwycięstwo 2:1 nad Wkrą było pierwszym zwycięstwem Korony HiD Ostrołęka w rundzie wiosennej.

Korona HiD Ostrołęka - Wkra Żuromin 2:1 (1:1)
bramki dla Korony: M. Kuczewski, M. Nosek