IV liga. Korona na remis z Pogonią - zobacz wyniki 1. kolejki

Piłka nożna 12 sierpnia 2018 0 Komentarzy

Ostrołęcka Korona zdobyła jeden punkt na inaugurację sezonu 2018/19 w IV lidze mazowieckiej. Podopieczni trenera Truszkowskiego zremisowali z Pogonią II Siedlce 1:1.

Trener Marcin Truszkowski zaskoczył wszystkich, wystawiając w wyjściowym składzie 16-letniego Aleksandra Juchniewicza. Wystąpił on w linii obrony, na boisku przebywał przez 68 minut. Kibice, którzy przybyli na stadion przy Witosa, zobaczyli dwa gole - w 53. minucie wynik otworzył zawodnik Pogoni Michał Wrzesiński, a 22 minuty później do wyrównania po składnej akcji doprowadził Marcin Kraska.

Korona rozpoczyna sezon od zdobyczy punktowej, a kolejna szansa już w środę. Żółto-niebiescy zagrają na wyjeździe z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki. Z kolei za tydzień o godz. 17.30 przy Witosa odbędzie się mecz trzeciej kolejki przeciwko KS Łomianki.

Korona Ostrołęka - Pogoń II Siedlce 1:1 (0:0)
Bramki: 75. Kraska - 53. Wrzesiński

Korona: Kozłowski - Juchniewicz (68. Ludwiczak), Malinowski, D. Jastrzębski, Borkowski - Strzeżysz, Nosek (60. Górski) - Kowalczyk, Kraska, Laska - Dzwonkowski