IV liga. Korona nie sprostała Wiśle II Płock (wyniki, tabela)

Piłka nożna 06 kwietnia 2019 10 Komentarzy

Korona Ostrołęka przegrała z Wisłą II Płock 1:3 w meczu 19. kolejki IV ligi mazowieckiej, gr. północnej.

Goście objęli prowadzenie w 17. minucie, kiedy do siatki trafił Kucharski. Korona doprowadziła do wyrównania w 53. minucie, bramkę na 1:1 strzelił Piotr Strzeżysz. W 78. minucie wyszli na prowadzenie, a w końcówce meczu strzelili bramkę po rzucie karnym. Wcześniej, w 83. mibucie, Karol Górski otrzymał czerwoną kartkę. Była to pierwsza porażka Korony pod wodzą trenera Tomasza Staniórskiego.