IV liga: KS CK Troszyn na remis z Makowianką

Piłka nożna 17 kwietnia 2021 5 Komentarzy

KS CK Troszyn zremisował z Makowianką Maków Mazowiecki w wyjazdowym meczu 18. kolejki IV ligi mazowieckiej (gr. ciechanowsko-ostrołęcko-płocka). Z tego wyniku bardziej zadowoleni mogą być gracze Makowianki.

Do przerwy sytuacja była bowiem wymarzona dla zespołu z Troszyna - prowadzenie 2:0 i gra w przewadze jednego zawodnika.

W 23. minucie wynik otworzył Dominik Dzwonkowski. Niezwykle ciekawa była końcówka pierwszej połowy spotkania - najpierw czerwoną kartkę (za drugą żółtą) obejrzał zawodnik gospodarzy Sebastian Zakrzeski, a następnie na 2:0 dla Troszyna strzelił Marcin Świderski.

W drugiej połowie także nie zabrakło emocji. Najpierw drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę, zobaczył zawodnik KS CK Maciej Malinowski, a następnie w 60. minucie Makowianka strzeliła kontaktową bramkę za sprawą Kacpra Matusiaka. Na 10 minut przed końcem meczu Michał Złotkowski wyrównał na 2:2 z rzutu karnego. Troszyn kończył mecz w dziewiątkę, gdyż "czerwień" tuż przed końcem spotkania zobaczył też Marcin Kraska.

Z remisu bardziej zadowolona będzie Makowianka: nie dość, że jest zdecydowanie niżej w tabeli i każdy punkt jest na wagę złota, to jeszcze udało się odrobić dwubramkową stratę.

Makowianka Maków Mazowiecki - KS CK Troszyn 2:2 (0:2)
60. Matusiak, 80. Złotkowski - 23. Dzwonkowski, 45. Świderski

Troszyn (skł. wyjściowy): M. Kowalski - Górski, Bajor, Malinowski, Majkowski, M. Świderski, Dzwonkowski, Modzelewski, Ł. Świderski, Kraska, Dzbeński.