IV liga. KS CK Troszyn nie sprostał Nafciarzom

Piłka nożna 05 czerwca 2021 0 Komentarzy

KS CK Troszyn przegrał z Wisłą II Płock 0:2 w spotkaniu 25. kolejki IV ligi mazowieckiej, gr. ciechanowsko-ostrołęcko-płockiej.

Na gole w tym starciu poczekaliśmy do drugiej połowy spotkania. Gospodarze strzelili dwie bramki w cztery minuty i tym samym przesądzili o losach meczu...

Pierwsza bramka dla gospodarzy padła w 57. minucie. Świderski sfaulował w polu karnym zawodnika Wisły II Płock, sędzia wskazał na "wapno", a jedenastka została wykorzystana. Cztery minuty później miejscowi prowadzili już 2:0. Tym razem po dośrodkowaniu z rzutu wolnego błąd popełnił bramkarz drużyny z Troszyna Paweł Modzelewski, a zawodnik Wisły II dopełnił formalności, wbijając piłkę głową do  bramki.

Skończyło się wynikiem 2:0 dla Wisły II Płock, choć zawodnicy z Troszyna mieli swoje szanse na zdobycie bramki. Ostatecznie mecz w Płocku zakończył się dla nich dwunastą porażką w sezonie. Utrzymali jednak ósme miejsce w tabeli. Przed nimi ostatni mecz sezonu z KS Łomianki.