IV liga: Narew niespodziewanie ograła Wisłę Płock [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 24 maja 2014 Komentarzy

Narew Ostrołęka pokonała Wisłę II Płock 3:0 w meczu 29. kolejki IV ligi mazowieckiej. Podopieczni Dariusza Narolewskiego zagrali bez kompleksów przeciwko trzeciej drużynie ligi i całkowicie zdominowali boiskowe wydarzenia.

Pierwszego gola w sobotnim starciu zdobył Volodymyr Khomyn, który już w siódmej minucie mierzonym strzałem przy dalszym słupku dał prowadzenie Narwi. Po pół godzinie gry było już 2:0, tym razem gola głową zdobył Piotr Kubat. Niestety, jeszcze przed przerwą niebiesko-czerwoni stracili bramkarza - Andrzej Łyziński po starciu z rywalem został odwieziony do szpitala ze złamaną ręką. W bramce zastąpił go Kamil Rymek.

Młody golkiper Narwi zachował czyste konto a jego koledzy postarali się o kolejnego gola. Strzelił go Mateusz Pełtak w 62. minucie, ustalając tym samym wynik spotkania na 3:0.

Narew Ostrołęka - Wisła II Płock 3:0 (2:0)
bramki dla Narwi: V. Khomyn, P. Kubat, M. Pełtak