IV liga: Narew pokonała lidera [ZDJĘCIA, VIDEO]

Piłka nożna 21 kwietnia 2013 Komentarzy

Narew Ostrołęka pokonała Huragan Wołomin 1:0 w meczu 21. kolejki IV ligi mazowieckiej. Podopieczni Marcina Romana jedyne trafienie uzyskali tuż przed przerwą. Zobacz video z bramką Piotra Strzeżysza oraz galerię zdjęć z meczu!

Przewagę w posiadaniu piłki miał w pierwszej połowie zespół Huraganu, lecz to Narew groźnie kontrowała. Po jednej z akcji ostrołęczanie wywalczyli rzut rożny, po dośrodkowaniu piłkę w kierunku bramki głową skierował Jakub Zalewski, lecz futbolówka trafiła w słupek. W 41. minucie sędzia podyktował rzut karny po faulu na Tomaszu Niedźwieckim. Do piłki podszedł Piotr Strzeżysz i pewnie wykorzystał jedenastkę.

Mecz zgromadził ponad 200-osobową publiczność, w tym kilkuosobową grupę kibiców z Wołomina.