IV liga: Narew pokonana przez Bug Wyszków

Piłka nożna 08 listopada 2014 Komentarzy

Narew Ostrołęka przegrała z Bugiem Wyszków 1:5 w meczu 17. kolejki IV ligi mazowieckiej. Wszystkie bramki w sobotnim meczu padły już w pierwszej połowie. Honorowego gola dla niebiesko-czerwonych zdobył Piotr Kubat.

Goście rozpoczęli spotkanie bardzo zmotywowani i już w trzeciej minucie otworzyli wynik meczu. Niedługo później padła kolejna bramka dla Bugu, co wyraźnie utrudniało Narwi zadanie osiągnięcia w tym spotkaniu korzystnego wyniku. Do przerwy przyjezdni strzelili jeszcze trzy gole, praktycznie przesądzając rozstrzygnięcie tego starcia. Na pocieszenie, bramkę dla Narwi zdobył Piotr Kubat a kibice liczyli, że Narew podejmie walkę w drugiej połowie i strzeli choćby jeszcze jednego gola.

Niestety, sztuka zdobycia bramki nie udała się już żadnej z drużyn i mecz zakończył się wynikiem 5:1 na korzyść Bugu. Przed Narwią w rundzie jesiennej jeszcze tylko jedno spotkanie - zawodnicy trenera Mariana Szaramy za tydzień zmierzą się na wyjeździe z Mazovią Mińsk Mazowiecki.

Obecnie Narew zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 24 punktów w szesnastu meczach. Liderem jest Bzura Chodaków, która ma na swoim koncie 33 "oczka". Tabelę zamyka Wkra Żuromin z bilansem 2 punktów.

Narew Ostrołęka - Bug Wyszków 1:5 [1:5]